Kárpát-medence Kupa oldala, gyere te is a PowerPlay Manager oldalra

A PowerPlay Manager online jégkorong menedzser játék önálló kupája, mely a Kárpát-medence csapatait tömöríti

S Z A B Á L Y O K:

A VIII. KMK második szakaszában 8 darab 4 fős csoport kerül kialakításra. Minden csoportban körmérkőzéses rendszerben zajlanak a küzdelmek, a csoportokban minden csapat játszik mindenkivel 2 mérkőzést, egyet otthon, egyet pedig idegenben. Így valamennyi csapatnak 6 mérkőzése lesz. A mérkőzéseket kupaszabályokkal kell lekötni, így a döntetlen esetén hosszabbításra, esetleg szétlövésre kerülhet sor. Az így kialakult végeredmény alapján a rendes játékidőben győztes csapat 3 pontot, a vesztes 0 pontot kap. Ha a mérkőzés hosszabbításban dől el, az ott győztes csapat 2 pontot, míg a vesztes 1 pontot szerez. Szétlövés esetén mindkét csapat 1-1 ponttal lesz gazdagabb. Amennyiben egy mérkőzés bármely okból elmarad, és a felek 2009. október 4-ig nem pótolják, a végeredmény 0-0, de egyik csapat sem kap pontot.

Játéknapok: szombat és vasárnap
Dátum: 2009. szeptember 19. - 2009. október 4.
Továbbjutás: Az I.-P. csoportok első 2 helyezettje a legjobb 16 közé jut.

Az alapszakaszban megszerzett helyezések alapján kerültek kialakításra a csoportok. Az A, D, E, H csoportokból kerültek összeállításra az I, J, K, L csoportok, míg a B, C, F, G csoportokból alakult ki a M, N, O, P csoportok. Minden csoportba egy alapszakasz csoportgyőztes, egy-egy második, harmadik és negyedik helyezettje került.

Oldal: Középszakasz, csoportok
Kárpát-medence Kupa oldala, gyere te is a PowerPlay Manager oldalra - © 2008 - 2024 - onlinehoki.hupont.hu

A HuPont.hu ingyen adja a tárhelyet, és minden szolgáltatása a jövőben is ingyen ...